Затоплені ресторани гниють і руйнують екосистему Дніпра?

КП “Плесо” закриває очі на руйнування екосистеми Дніпра дебаркадерами-”утоплениками”. Про це заявив секретар депутатської фракції “Республіка Київ” у Київраді Олексій Давиденко

У прес-службі фракції «Коментарям» повідомили, що на пляжах міста Києва розмістилися два дебаркадери-”утопленики”: “Золотий берег” і “Посейдон”.

“Звісно, їх можна було б вважати пам´ятниками архітектури епохи броунівського руху дебаркадерів по пляжах Києва. Але насправді це не смішно, адже мало того, що вони псують краєвиди міста, так ще й руйнують екосистему Дніпра. А управління благоустрою та КП” Плесо “роблять вигляд, ніби нічого не відбувається”, – зазначив Давиденко.
За його словами, такі дії чиновників неприпустимі в столиці європейської країни, яка наступного року готується приймати фінальний поєдинок Євро-2012.
“У комунального підприємства” Плесо “вистачає часу на укладання нових договорів на розміщення нових дебаркадерів, а ось на виконання безпосередніх обов´язків з благоустрою пляжів і прибережних смуг – чомусь не вистачає”, – додав Давиденко.
Депутат вважає, що КП «Плесо» замість того, щоб облаштовувати прибережні зони і пляжі, тільки заробляють гроші на установленні влітку лотків та кіосків, а взимку – дебаркадерів, що закриває киянам вільний доступ до пляжів.
Нагадаємо, починаючи з літа 2010 року, з набережної Дніпра в Києві почали прибирати плавучі заклади. До кінця року всі дебаркадери були вивезені з набережної.