У Львові активно встановлюють велопарковки

У Львові з’явилась ще одна велостійка. Велопарковка встановлена на пр. Свободи біля закладу громадського харчування. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Місця для встановлення велопарковок ми обираємо згідно з мережею велосипедних доріжок, є відповідний проект. Намагаємось встановлювати велопарковки так, щоб задовольнити бажання мешканців. Надалі планується встановити ще 14-16 велопарковок у Галицькому районі.

Будемо встановлювати велостійки і у подвір’ях будинків, де живе багато людей, і біля закладів громадського користування» – сказала начальник відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації Леся Дуліба.

Сьогодні парковки вже обладнані на вул. Венеціанова, 15, пр. Свободи (Галицький район), вул. Б. Хмельницького, 255, вул. Панча,8 (Шевченківський район), вул Дж. Вашингтона, 11 та вул. Пасічна,102 (Личаківський район), вул.. Виговського, 34 та вул. сяйво,21 (Залізничний район),найближчим часом з’явиться паркова біля ринку «Шувар» на вул. Хоткевича та на масиві Санта-Барбара.


Сайт Львова