Незаконні вирубки лісів на Івано-Франківщині починають відстежуватись із космосу

Міністерство екології та природних ресурсів України запроваджує супутникову систему моніторингу за станом навколишнього природного середовища, що дозволить Державній екологічній інспекції України посилити державний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.
Детальніше »

Чи засвоїла Україна “уроки Фукусіми”?

Використання застарілих атомних реакторів в Україні загрожує новою катастрофою, заявляють активісти у річницю аварії на атомній електростанції “Фукусіма”.

Учасники акції під будинком уряду протестували проти експлуатації старих енергоблоків та будівництва нових ядерних об’єктів.
Детальніше »

Чорний морок над степом

Майже половина української території – степи. Виникати вони почали 400 тисяч років тому, коли з настанням кінця епохи другого обледеніння талі води потекли на південь, утворивши спочатку Дніпро-Славутич, потім і балки та яруги, а також русла малих річок. Але сьогодні існування унікальної української степової екосистеми під загрозою. Якщо залишати її у тому становищі, у якому вона нині опинилася, то уже через 50-70 років, застерігають вчені, більша частина степової зони України перетвориться на напівпустелю, а де­які території — навіть на пустелю.
Детальніше »

НЕЦУ: Анонс Акція проти побудови в’язниці для дельфінів в Київському зоопарку

15 березня у Києві відбудеться акція проти побудови океанаріуму у Київському зоопарку. Саме в цей день відбудеться засідання Київської міської ради, на якій київські депутати будуть розглядати проект цього рішення. Природоохоронці та небайдужі громадяни виступають категорично проти побудови в зоопарку вже другої у столиці в’язниці для дельфінів.
Детальніше »

Київський зоопарк один з найгірших у світі

Німецький таблоїд Bild вніс київський звіринець в топ-5 гірших в світі і вважає, що його директора треба посадити у в`язницю. Публікацію про зоопарки під назвою “Директорів цих зоопарків треба посадити у в`язницю” німецьке видання готувало спільно з міжнародною організацією захисту прав тварин РЕТА (назва перекладається як “Людство за етичне поводження з тваринами”). Автори публікації відзначають високий рівень смертності тварин у Києві і радять обходити звіринець десятою дорогою, повідомляє сайт «Партії Зелених України» з посиланням на “Газету по-київськи”.
Детальніше »

Уряд доручив Вишиванюку порахувати, скільки потрібно грошей на Калуш

Кабінет міністрів України доручив Івано-Франківській облдержадміністрації надати розрахунки для ухвалення рішення щодо виділення коштів для стабілізації ситуації у Калуському районі. Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні. Про це повідомили у прес-службі МНС.
Детальніше »

У Львові активно встановлюють велопарковки

У Львові з’явилась ще одна велостійка. Велопарковка встановлена на пр. Свободи біля закладу громадського харчування. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Місця для встановлення велопарковок ми обираємо згідно з мережею велосипедних доріжок, є відповідний проект. Намагаємось встановлювати велопарковки так, щоб задовольнити бажання мешканців. Надалі планується встановити ще 14-16 велопарковок у Галицькому районі.
Детальніше »

Львові затверджена схема велосипедної мережі міста

У місті йде активне опрацювання велосипедної мережі міста. Робоча група, яка працює над створенням велоінфраструктури у Львові, вже в квітні готова буде продемонструвати схему веломережі міста, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Детальніше »

Затоплені ресторани гниють і руйнують екосистему Дніпра?

КП “Плесо” закриває очі на руйнування екосистеми Дніпра дебаркадерами-”утоплениками”. Про це заявив секретар депутатської фракції “Республіка Київ” у Київраді Олексій Давиденко

У прес-службі фракції «Коментарям» повідомили, що на пляжах міста Києва розмістилися два дебаркадери-”утопленики”: “Золотий берег” і “Посейдон”.
Детальніше »

У Бродівському районі на Львівщині заборонили експлуатацію 10 сміттєзвалищ

Виявлені інспекційними перевірками порушення вимог природоохоронного законодавства стали підставою для винесення рішень про тимчасове зупинення захоронення твердих побутових відходів на сміттєзвалищах сіл Ясенів, Лучківці, Дуб’є, Клекотів, Бовдури, Білявці, Шнирів, Суходоли, Пониковиця та Голосковичі, що на Бродівщині.
Детальніше »