Київський зоопарк один з найгірших у світі

Німецький таблоїд Bild вніс київський звіринець в топ-5 гірших в світі і вважає, що його директора треба посадити у в`язницю. Публікацію про зоопарки під назвою “Директорів цих зоопарків треба посадити у в`язницю” німецьке видання готувало спільно з міжнародною організацією захисту прав тварин РЕТА (назва перекладається як “Людство за етичне поводження з тваринами”). Автори публікації відзначають високий рівень смертності тварин у Києві і радять обходити звіринець десятою дорогою, повідомляє сайт «Партії Зелених України» з посиланням на “Газету по-київськи”.

За результатами їхнього розслідування, до п`ятірки гірших зоопарків світу увійшли київський, нарівні з китайським звіринцем у Шеньяні, іракським в Гілканді, єгипетським зоопарком в Каїрі і румунським Орадеа.

Наші “конкуренти” відрізняються наступним. У зоопарку Шеньяна за три місяці цього року померли 11 амурських тигрів. Як і в київському зоопарку, керівництво китайського розплідника стверджує, що хижаки померли із незрозумілих причин. Захисники тварин підозрюють, що тигрів винищили спеціально і пустили на ліки. Нібито їх спеціально годували товстими кістками, щоб швидше вбити. Адже тигри – від хвоста до вусів – переробляються на зілля, такі препарати продаються у всьому Китаї

У каїрському звіринці загинули дві горили, заразившись вірусом, а два роки тому двоє чоловіків прорвалися до вольєру і вбили двох верблюдів. Для порівняння “Більд” наводить факт: з 2008 року у Києві померла 51 тварина.